درب و پریفرم

 

شرکت نگین زردکوه کوهرنگ علاوه بر تولید انواع اب معدنی با توجه به میزان تیراژ بالای تولید این شرکت توانایی عرضه انواع پریفرم و درب بطری را نیز دارد . محصولات این شرکت در اوزان و رنگهای مختلف با توجه به نیاز مشتری تولید و بسته بندی و ارسال میگردد .

درب بطری :

وزن : ۱٫۳ گرم
دهانه :۲۸ میلیمتر
استاندارد : ۲۵-۲۸
میزان تولید : ۸۰۰قطعه در دقیقه (۸۰۰ ppm) part per minutes
نوع بسته بندی : کارتن با لفاف نایلونی
تعداد بسته بندی : ۶۰۰۰ عدد
تکنولوژی استفاده شده سیستم فشار هیدرولیک (COMPRESSION) میباشد .
مواد اولیه تولید درب بطری با توجه به نوع کاربرد درب انتخاب میگردد .
کیفیت دربهای تولیدی با استفاده از تکنواژی CVS (سیستم دوربین نظارتی) بررسی و پس از اطمینان از کیفیت ، دربها بسته بندی میگردند به همین جهت میزان ضایعات ارسالی برای مشتریان ۰% میباشد . توجه به این نکته که در صورت وجود ضایعات در درب بطری ، پریفرم و محتویات آن نیز از بین میرود اهمیت کیفیت درب را مشخص میکند .
با استفاده از میکسرهای رنگ که دستگاههای این شرکت از آن استفاده میکند قابلیت تولید طیفهای وسیعی از رنگ را در محصولات تولیدی مشاهده میکنیم به طوریکه قابلیت استفاده از ترکیبات رنگی به میزان ۰٫۰۱% تا ۵۰% در محصولات تولیدی قابل مشاهده است .
در صورت تمایل مشتریان امکان تولید با آرم و نشان مشتری وجود دارد .


پریفرم :

استفاده از دستگاههای پیشرفته اروپایی تیراژ تولیدی این شرکت را به میزانی بیش از مصرف رسانده است . پریفرمهای شورت نک در دو سایز ۵۰۰سی سی و ۱۵۰۰ سی سی به اوزان ۱۲٫۵ گرم و ۲۷ گرم از بهترین انتخابها برای تولید آب معدنی میباشد .
وزن : ۱۲٫۵ و ۲۷ گرم
دهانه : ۲۸
استاندارد ۲۵-۲۸
سایکل تایم : ۷٫۵ و ۱۰ ثانیه
مواد اولیه مورد استفاده در تولید پریفرم PET پلی اتیلن ترفتالایت میباشد .
امکان بسته بندی در کیسه های کوچک لمینت دار ۱۰۰۰ عددی یا بیگ بگهای ۹۰۰۰ عددی (۲۷ گرم) یا ۱۹۰۰۰عددی (۱۲٫۵) به انتخاب مشتری وجود دارد
رنگ پریفرم و میزان غلظت رنگ به انتخاب مشتری میباشد